| ArktykU a întrebat:

Salutare TPU, am o problema : La Cinema4D,cand il pornesc si dau NEW mereu imi da ecranul negru,apoi, incerc sa schimb ecranul ca acolo sunt 4, cei care stiu, dar, trebuie sa astept putin, si imi merge 1 minute,iar apoi daca fac ceva gresit, imi da crash, ce as putea face? am C4D R14 Please, help FundaVOT

2 răspunsuri:
| Krack_Jonny_1986 a răspuns:

Daca ai garantie la el sau ceva, dul la reparatii, este stricat.

| ArktykU explică (pentru Krack_Jonny_1986):

Viata ta este stricata frate, scuze expresia, dar macar intreaba de cand i-am schimbat windows-ul!

Am schimbat windowsul si am sters toate fisierele in ziua in care am postat aceasta intrebare crezi ca-s prost? am dat si acum 3 zile restart cu optiunea "Delete all files" si tot asta!