| vulp33 a întrebat:

Salutare TPU Am si eu o mica problema la windows 7 Placa de baza A780LM-M2 Nu Merge Sunetul Driverele Sunt instalate correct el arata ca si cum ar merge dar nu se aude ...Va multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://www.ma-config.com/en
Apasa pe start detection. Iti va cere sa instalezi programelul "ma config" si apoi intra in "my drivers". Acolo vei gasi cele mai noi drivere pentru computerul tau. Daca nici asa nu merge ori nu sunt facute setarile corecte intrand in Control Panel/Sound. ori placa ta audio este defecta si trebuie pusa una suplimentara. Mai este o chestie: unele Windowsuri nu tin minte setarile si la fiecare pornire trebuie sa refaci setarile din Sound.

| vulp33 explică (pentru Salontanul):

Frate mykutzu_jmen
dai add

2 răspunsuri:
| vulp33 explică:

Mykutzu_jmen dai add pentru a imi explica te rog