| RazvanRo22 a întrebat:

Am si eu o problema : Am un laptop Asus K50C si nu imi merge placa video, nu imi apare ce placa am in My Computer la properties. Daca incerc sa ma joc ceva nu merge si nu merge nici sa dau full screen la video pe youtube de exemplu.
Imi puteti spune de unde pot downloada un driver compatibil pentru acest laptop? Daca mi-ati putea lasa un link ar fi extraordinar.
Va multumesc!
PS: Cel mai bun raspuns are funda.

3 răspunsuri:
| Andy2077 a răspuns:

Http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=K50C&p=3&s=188 Alegi ce OS ai, apoi click pe VGA si apoi click pe GLOBAL pentru download!

| RazvanRo22 explică:

Da Recicleaza, asa este.

| RazvanRo22 explică:

Am incercat si faza asta Andy si nu-mi merge. sad