| lovemyname a întrebat:

Am un iPhone 4 de 5 luni si m-am plictisit se el., e ca nou cu 15 huse, sa fac schimb cu tata sa îmi dea un LG optimist l9 nou?
Mie imi trebuie mai mult pentru jocuri hd,muzica, internet si poze
Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai iphone 5s, degeaba!

| Bogdan2111s a răspuns:

Man mai bine iti iei un S3 sau S4 ca este cel mai bun pentru jocuri, muzica poze, filme Etc

| CRonaldo777 a răspuns:

1:se scrie LG optimus l9
2:LG e mai bun la jocuri pentru ca are ecran mai mare si androidul bun dar eu as pastraa iphone-ul

| CRonaldo777 a răspuns:

Dupa parerea mea sa nu faci schimb... imi place mai mult iphone-ul. LG-ul e mai bun doar la jocuri pentru ca are ecranul mult mai mare si are si android aproape la fel ca iphone-ul... decizia ta