| Caraibe42 a întrebat:

Mi-am reinstalant windows-ul si acum folosesc Windows 7 Home Premium 32-bit.

Asa ca mi-am luat programele necesare in afara de unul:
Winrar.

Nu-l pot instala ca sa dezarhivez un fisier.
Cand apas pe butonul "Install" dupa 1 secunda imi apare o eroare: http://i.imgur.com/6mcODR0.png

De ce imi apare asa si cum o rezolv?

Cine ma ajuta sa rezolv problema are Funda.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai scrie acolo in dreapta de ce, nu se vede?

| halogen001 a răspuns:

Se vede ca arhiva in care e programul winrar e corupta - deci trebuie descarcat din nou Winrar si instalat.

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Http://www.rarlab.com/download.htm primul link "WinRAR x86 (32 bit) 5.21" e bun, sau click pe http://www.rarlab.com/rar/wrar521.exe pentru descarcare, apoi se instaleaza. Eu l-am incercat acum la mine si a mers. Daca nu merge nici acum, poate e o problema la descarcare si nu se descarca corect.

| Caraibe42 explică (pentru halogen001):

Cred ca este din cauza downloadarii deoarece in zilele astea netul meu nu mai functioneaza cum trebuie este absolut Slab.
Am incercat tot ce se poate la winrar am luat si x86 5.21 imi zice la fel ma uitam mai jos am ales Roumanian (32-bit) la fel.
Deci e de din cauza downloadarii.