| bObby123 a întrebat:

o prietena de-a mea a varsat apa pe tastatura de la laptop si nu ii mai merge enter si butoanele de langa el... daca il desfac pot rezolva ceva? sa ii sterg pe acolo cevaurile alea.laughing
fara raspunsu " schimba tastatura "

3 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Pai daca apa a ajuns la circuitele de sub taste, nu vad cum ai putea rezolva problema fara a duce laptop-ul intr-un service...

| Andreea304 a răspuns:

In primul rand sa o luati mai usor cu bautura si in al 2-lea rand poti sa cureti si tu pe acolo...

| sufletel21 a răspuns:

Poti sa il stergi cat vrei tu, nu va merge, dul la reparat...