| iMwrr a întrebat:

Unde as putea gasi niste microfoane pentru filmat pe YouTube? Nu foarte scumpe...cat de cat sa se auda clar si sa nu fie scump. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu trebuie neaparat de pe internet.
Poti gasi si la magazine, si nu neaparat microfoane, ci casti cu microfon.
Are un prieten, am incercat sa filmam de cateva ori, si se aude foarte bine, iti spun asta, pentru ca de obicei castile cu microfon sunt mai ieftine, el a dat in jur de 40 - 45 de lei pe ele, si merg foarte bine, iar sunetul este perfect, fara zgomot pe fundal, si cum nu este in fata gurii, ci in stanga ei, nu se aude nici un fel de suflat.

5 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Eu asta folosesc
http://www.altex.ro/microfon-vocal-philips-sbcmd150

-ieftin
-bun
o sa fi multumit de el.

| LilTunechi a răspuns:

Iti recomand eMAG(foarte de incredere, ieftin si bun) altex sau flanco

| RobDogg a răspuns:

Gasesti microfoane de la 10-15 lei prin Flanco, eMAG, real parca, altex sigur, Cora etc, sunt ieftine si bune. big grin Bafta la ciordit.

| iMwrr explică:

Fratilor nu ma refer la microfon pentru vlog...ma refer la microfon pentru gaming...sa vorbesc in timp ce joc si toate astea

| IoanaDiving a răspuns:

Te duci in cora sau real si gasesti unu cu 20 lei