| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor.Imi puteti spune si mie sau gasi un telefon second-hand pana in 350 lei cerinte 1 gb ram procesor minim 1 ghz dual-core sau quad nu conteaza si camera de minim 5 mpx nu conteaza sistemul de operare atata timp cat este smartphone eu tocmai mi-am spart telefonul si era destul de scump sad. Funda!
PS:Atentie nu vreau sa aud de Allview A5 il urasc! Are un prieten si e ingrozitor

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Cu bani astia doar un Samsung s1 a iei care e cat de cat bun

| Soryn2244 a răspuns (pentru shannygelu):

Sunt foarte multe am cautat dar mai vreau pareriwinking

| shannygelu a răspuns (pentru Soryn2244):

Or fi multe dar eu zic ca un Samsung s1 este bun fata de altele