| Soryn2244 a întrebat:

Salutare tuturor.Imi puteti spune si mie sau gasi un telefon second-hand pana in 350 lei cerinte 1 gb ram procesor minim 1 ghz dual-core sau quad nu conteaza si camera de minim 5 mpx nu conteaza sistemul de operare atata timp cat este smartphone eu tocmai mi-am spart telefonul si era destul de scump sad. Funda!

PS:Atentie nu vreau sa aud de Allview A5 il urasc! Are un prieten si e ingrozitor

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cu banii aia nu gasesti nimic. Daca mai pui macar 50 lei gasesti telefoane gen galaxy s2 daca stii sa negciezi foarte bine sau Acer cloudmobile.

| mihai69 a răspuns:

La banii ăștia iei un UTOK seria 400 nou-nouț cu 5 ani garanție.

| Soryn2244 explică (pentru mihai69):

Serios un no name.....frate vreau un second pana in august... si am zis 1 gb ram!

| Lindoro a răspuns:

Lg optimus 2x

| Soryn2244 explică (pentru Lindoro):

Are caracteristici bune pe gpu va avea lag am avut un tell cu acel gpu si doar 512 ram am zis minim un gb big grin

| bcalex96 a răspuns:

Dar ceri imposibilul la 350 lei, un telefon ca ala costa de la 500 lei in sus. uite 2 telefoane cauta Alcatel one touch, sau cosmote smart xplore daca il mai gasesti in magazinele cosmote. Uite niste detalii despre ele oricum costa putin mai mult de 350.
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-cosmote-xplore-4610

http://www.handsetdetection.com/properties/vendormodel/Alcatel/OT-5020W

| Soryn2244 explică (pentru bcalex96):

Nul cer am gasit si s2 si s3 xperia s zte grand x chiar si iphone 4 si multe altele la acest pret big grin Alcatel nu prea am incredere.Eu am avut un iphone pana a cazut azi de la balcon si Dumnezeu cu mila