| andrew1997 a întrebat:

Salutare!

Vreau sa reinstalez Windows-ul si am licenta activata 700 si ceva de zile la Bitdefender cum pot reinstala Windows-ul dar sa ramana licenta si bitdefender-ul activat?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU poti face asa ceva, numai daca ai licenta salvata in pc, pentru ca la instalarea Windows-ului toate programele trebuie instalate din nou!
Deci asta-i situatia, Bafta!

| MudvayneMurderer a răspuns:

Apar optiuni atunci cand il instalezi (Keep all the old files), dar trebuie sa pastrezi toate fisierele, si sa il instalezi cu setup-ul. Ai mai putea sa faci backup.