| Username55 a întrebat:

Salutări!

Am cumpărat de curând un telefon nou( J5 2017). Am introdus cardul SIM de pe telefonul vechi( J3 2016 ), am trimis contactele, datele etc. de pe device-ul vechi pe cel nou prin SmartSwitch, însă conversațiile de pe WhatsApp nu au apărut aşa cum erau pe vechiul telefon.

Cum pot rezolva aceasta situație?

2 răspunsuri:
| DanielaFD a răspuns:

Hei, din câte ştiu nu se mai pot recupera în totalitate toate datele. Se dă un back-up, dar se recuperează datele dintr-o perioada de timp, din păcate. Am păţit şi eu acelaşi lucru, nu aveam toate mesajele sau pozele, doar câteva din ele. Baftă!

| dragosnila233 a răspuns:

Deschide-ti telefonul vechi si da-i back up la toate conversatiile pe whatsapp