| AnaPisikana a întrebat:

Salutari happy

Am dezinstalat Nod32 din Control Panel-Add or Remove Programs, am vrut sa-l instalez din nou si imi zice ca e deja instalat, dar de fapt, nu este active.Cum pot sa-l instalez din nou? Ms anticipat :*.

4 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Cred ca a ramas in registri...foloseste jv16powertool dar daca nu te pricepi nu umbla tu...ca daca umbli prost iti dai windowsu' peste cap.

| Daddy_9411 a răspuns:

Cand dezinstalezi un antivirus sa nu mai astepti sa mearga pc`ul cum trebuie. Cat de curand o sa fi fortat sa-ti bagi din nou windows`ul!

| lifeForJesus a răspuns:

Instalati acel program si dezinstaleazal cu revo uninstaller iar, ca sa se stearga ramasitele si pe urma instaleazal iar si folosestel. Revo uninstaller il poti lua de aici: http://www.snapfiles.com/download/dlrevouninstaller.html.

Răspuns utilizator avertizat