| Stefan000000 a întrebat:

Salutari TPU! De ceva vreme am internet de le Orange prin router.(In router trebuie sa bagi cartela de la ei)
Primele luni aveam internet bun. Imi descarca si cu 2mb/s dar dupa doua/trei luni netul a pierdut calitate neincarcandu-se nici Facebook-ul(pe laptop)
Pot sa reziliez cumva contracutl sau sa primesc inapoi acel net bun?
PS: Am asteptat o luna dupa platirea facturii ca sa vad daca se baga iar traficul bun (crezand ca poate am consumat traficul bun) insa dupa o luna net-ul mergea la fel de prost!
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| WhOo a răspuns:

Internetul de la Orange este foarte prost nu prea il recomanda nimeni pentru acasa, eu zic sa termini cu ei si sa-ti pui de la cineva care chiar merita

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Ne poti oferi numarul de telefon sau codul de abonat in mesaj privat, astfel incat sa putem verifica si noi?
O zi buna,
Orange helper

| Stefan000000 explică (pentru OrangeHelper):

Am sunat de multe ori si ati zis ca asa este internetul si ca sa reziliam contractul(cu tot cu televizor) cereti 300E