| Eddyz a întrebat:

Salutări, TPU! În zilele ce urmează, aş dori să îmi cumpăr un mouse nou... Sper să mă ajutaţi cu nişte recomandări, în funcţie de "specificaţiile" de mai jos:

- în primul rând, tehnologie WIRELESS!

- doresc să îl folosesc în "viaţa de zi cu zi": atât pentru jocuri, cât şi pentru browsing etc.

- 1000+ dpi

- preţ maxim: 70 ron.

! Aştept recomandările voastre!

___________________________________

- Eu am pus ochii pe acesta: http://bit.ly/mouse-wless | Cum vi se pare?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti recomand mouse-ul asta
Targus Bluetooth Laser Mouse AMB03US
http://tiny.cc/23klkw (nu stiu daca il gasesti si in magazinele din Romania)
Sunt inclusi in pret si acumulatorii care se incarca direct de la pc sau laptop printr-un cablu USB.Bateriile se pot reîncărca în timp ce mouse-ul este în uz, asa ca bateriile nu mai mor.
Ii reglezi sensibilitatea de la 800 dpi pana la 1, 600 dpi, excelent pentru jocuri.
Funcționează perfect până la 33 de metri, desii nu ai nevoie de distanta asta.
Este locul 6 in lume la categoria Best Mouse in 2012. Are un pret mic pentru locul care il detine.

Bafta!

| Clau95200 a răspuns:

Frate cel mai bine, nu te complica la multe ia un mouse cu mufa rotunda :d. adica fara usb, stii tu happy, ca cele cu usb se pot arde si la o pana de curent happy. mie nu mi s-a intamplat dar la multi colegi de-ai mei au luat teapa.