| RyGoLeTa a întrebat:

Samsung Galaxy Ace plus sau Nokia 500? Pe care l-ati alege.

Răspuns Câştigător
| ionut1134 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace am eu si consider ca este destul de bun

11 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Nokia 500winking Mult mai bun happy

| XatomisX a răspuns (pentru marcela290):

De ce zici ca e mult mai bun straight face are symbian si symbianul e slab androidsul e cel mai bun happy si in plus are procesorul mai mare ace

Răspuns utilizator avertizat
| XatomisX a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Pai nu orice jaf de android laughing eu de exemplu am galaxy s2 nu se compara nu are lag nimic nu treeb rootat happy are android ice cream sandwish 4.0.3 asta e un android bun nu ca celalate happy sau Nexus

| RyGoLeTa explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| RyGoLeTa explică:

Am dat voturi la toata lumea, multumesc pentru parerile voastre. happy

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Samsung Galaxy Ace. Nu mai faceti Samsung-ul de rusine spunand ca Nokia e mai bun oh go on

| cristianfrunza a răspuns:

Samsung pentru ca are Android, pe cand Nokia are symbian, si la Android ai mai multe facilitati si aplicatii descarcabilehappy

Pentru calitate recomand Nokia, cu toate ca Samsungul a avansat enorm la partea asta.
Recomand Samsung pentru programe, aplicatii si un Touch mai bunbig grin

o funda nu ar strica la casa omuluibig grin

| rlr09 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace + datorita sistemului de operare Android care este mult peste Symbian.

| DiannaSj a răspuns:

Samsung Galaxy Ace plus

| Vereş_Andrei_1995 a răspuns:

Clar Galaxy Ace, are android ceea ce reprezinta viitorul in materie de os pentru mobile, are blit, Eu maine am de gand sa comand unul pentru fratele meu, toate bune.