| Zdog a întrebat:

Sar merita sa iau IPhone 3GS doar ca smartphone (sa joc 2-3 jocuri) si sa sun si sa trimit mesaje.
Vreau avantaje si dezavantaje.

3 răspunsuri:
| IamPharell a răspuns:

Nu se merita. La ce telefoane au aparut tu iti iei iphone 3gs? sau ca fita?

| Deni133 a răspuns:

Nu se merită, sincer. Iphonul este cel mai slab telefon atât la memorie cât si la restul. Eu iţi recomand un Samsung. Merge foarte bine., dar eu am Lg și el e ok

| Jipa95 a răspuns (pentru Deni133):

La memorie ce ma. are peste 8gb flash-ul, un procesor si memorie ram ok. Ruland pe IOS, este un soft foarte bine optimizat pentru telefoanele Apple asa ca greu se misca daca pui andoroid pe el. Sper ca ai inteles. Toate aplicatiile IOS sunt optimizate pentru acest tip de telefon.