| SundMax a întrebat:

Se poate Pune memorie pe un stik usb Kingston DataTraveler G3 4GB, Mentionez faptul ca i-am sters partitia cand am instalat windowsul si cand il bag in pc nu-mi mai intra in el si tot imi spune sa-l formatez, se mai poate face ceva cu el.Multumesc,Funda

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De intrat nu se poate sa nu intre. Poate nu-l deschide. Formateaza-l! Oricum ai pierdut datele de pe el. Si cum sa pui memorie? Sa-l poti folosi ca memorie suplimentara? Sau sa-i refaci partitia?

| SundMax explică (pentru Salontanul):

Pai vreau sa-i refac partitia inapoi de 4gb, dor ca nu stiu daca se mai poate, windowsul mil recunoaste dar nu poate sa-l deschida pentru ca nu are memorie pe el si nici nu merge sa-l formatez cu windowsul.ms!

| Salontanul a răspuns (pentru SundMax):

Formateaza-l! Intra in Computer (My computer), click dreapta pe ea si apoi Format. Daca nu merge incearca cu programe:
http://dan-blog.ro/forum/topic/formatare-stick-cu-probleme

| gelu1970 a răspuns:

Daca nu ai date ce vrei sa salvezi atunci formateaza. ii dai format si windows ar trebui sa il recunoasca.