| Manum a întrebat:

Se pot bloca doar anumite canale Youtube pe un televizor LG oled, fără sa blochezi tot youtubul?
Vreau sa blochezi doar anumite canale Youtube, dar și filmulețe aiurea tiktok de pe Youtube. Acelea se pot bloca?

Dacă da, va rog sa-mi spuneți cum.
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca este posibil ceea ce vrei, tv-urile LG au sistemul de operare webOs iar acest tip de blocare fata doar de anumite canale Youtube (deci nu intreaga platforma Youtube) nu este posibila de pe smartTV.
nici nu stiu daca exista vreo aplicatie care sa faca asta (ceea ce doresti tu) pe windows sau linux etc
pe webOs nici atat!

sfat, cel mai bine este sa nu intri pe tik tok, eu destest cocalarii si manelistii de acolo, iar pe Youtube poti sa intri sa te uiti fix la acele canale care stii ca iti plac!

| Manum explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc. Tocmai de aceea vreau sa blochez toate videoclipurile tiktok care apar pe Youtube. Și eu am aceeași părere ca tine. Dar mai sunt și unele bune.
La fel ca și pe Youtube. Sunt multe bune dar și multe proaste. Eu vreau sa blochez DOAR CE NU ESTE OK de pe aceste canale, doar ce are limbaj vulgar sau alte scene aiurea.

| Simpatic a răspuns (pentru Manum):

Pentru cine anume sa blochezi? pentru copii sa blochezi? sau asa in general?
caci daca este la modul general, simplu dai skip la canalele care nu te intereseaza, eu asa procedez happy

| Manum explică (pentru Simpatic):

Pentru copii.

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Tu ai blocat Youtube nenorocitule ca eu cum ma mai uit acu