| Alex_1450 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce este de viteza iphonului?

7 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Este viteza terminala când cade pe podea și se sparge sticla de pe el. Atunci realizezi ca ai cumpărat o tâmpenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viteza beshinii.

| TheDifference a răspuns:

Nimic nu este ''de viteza iphonului'' laughinglaughing) arunca dupa cineva cu el si o sa vezi cum zboara laughingrolling on the floor

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Viteza cu care dai cu el de pamant de nervi sau viteza cu care dai cu iphone-u in cap la cineva?

| Omulrational a răspuns:

Nici nu iti mai trebuie casa si masina, ca daca ai iPhone esti un zeu.Generatia iPhone, tipic.

| anonim555344 a răspuns:

Pe mine ma intrebi ca si eu am 4s habar n-am n-am auzit de asa ceva in viata mea poate viteza de download a iphone sau de descidiere a aplicatilor

| Groze_Cristina_1998 a răspuns:

Deja cu febra asta iphonului lumea uita de toate. Daca ai un iphon, nu e nimeni ca tine laughinglaughing, si serios nu am auzit de ''viteza'' poate ''febra iphonului''laughing