| PaulCCraciun a întrebat:

Stie cineva care ar fi motivul pentru care un laptop nu vrea sa mearga pe baterie, ci doar direct conectat? bateria o recunoaste, imi arata nivelul acesteia, si o si incarca daca e cazu', dar daca e vorba sa functioneze numai pe ea, nu se poate. tehnici precum "scoate bateria si alimentarea si asteapta 5 minute" nu functioneaza. astept pareri. multumesc.

4 răspunsuri:
| RTDRomania a răspuns:

>Asa mi am si eu, e din cauza unui chip sau cum ii zice care foloseste bateria din cauza ca a primit prea multe cazaturi sau alt ceva.

| PaulCCraciun explică (pentru RTDRomania):

Si se poate remedia cumva sau raman asa de acum incolo?

| RTDRomania a răspuns (pentru PaulCCraciun):

Se poate dar poate sa coste ceva, eu nu m-am dus ca nu am avut timp si nici bani, in fine poate in Romania e mai ieftin.Bafta

| PaulCCraciun explică (pentru RTDRomania):

E bun atunci, am garantie, nu ma intereseaza.