| Romariolagos a întrebat:

Stie cineva de ce imi da eroarea cu memory management la pc? Rami nu mi-au dat erori la diagnostic si nici hard diskul.Nu am nici o dioda umflata pe placa de baza dar imi da si alte erori gen system thread exception si altele.Am pus si alt windows si tot asa mi-a aparut eroarea.Ramii sunt de la xpg de 8gb la frecventa de 3000.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ia fiecare placuta si pune-o si verific-o daca primesti eroarea pentru fiecare.
Memory management primesti numai daca ai nasoale la rami.
https://support.microsoft.com/......een-errors

| Romariolagos explică (pentru LPCTSTR):

Am doar o placuta, la verificare nu imi da eroarea doar cand deschid pc ul cand fac operatii mai dificile pe pc gen jocuri google si altele
Am verificat cu memtest86 a mers verificarea fara probleme fara nici o eroare