| lili_1162 a întrebat:

Stiti ca fiecare imprimanta "isi face numarul" (face un zgomot) atunci cand este pornita. A mea (Lexmark E 120 laser) nu mai face acel zgomot. Se aprinde ledul verde, apoi cel rosu si ramane asa. Ce as putea sa-i fac? Ce motive ar avea sa se comporte asa?

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Dar daca-i dai sa listeze ceva merge? Daca merge, eu zic ca nu-i nicio problema. big grin

| rsn13 a răspuns:

Vlad are dreptate daca printeaza OK nu ar trebui sa fie o problema lipsa sunetului de pornire.

| lili_1162 explică:

Nu printeaza. pur si simplu sta. Am schimbat chipul, dar tot nu merge. Are vreun motoras care invarte ceva? Poate e ars... Zic si eu...