| Badea_George_Sebastyan_1996 a întrebat:

Stiti cumva ce placa video imi trebuie ddr1, ddr2,ddr3 ect la placa de baza--- IBM ThinkCentre M50 19R3107 REV:2.8 Socket 478 Motherboard...

3 răspunsuri:
| gogυ a răspuns:

Pentru jocuri de acum 4ani iti trebuie placa video pe slot AGP 8x. Filmele pana in 720p iti merg si fara placa video.

| Bogdacutuu a răspuns:

Ai furat cumva calculator de la scoala? Calculatoarele alea au procesor slab, degeaba iti pui placa video

| Badea_George_Sebastyan_1996 explică:

Am procesor 2.8 ghz, si as vrea o placa video 1gb...64 sau 128 bit dar nu stiu ce ddr imi trebuie... pentreu ca eu acum o am pe aia incorporata