| EcKood a întrebat:

tatal meu a bagat un program numit 'Parental Control' acest program blocheaza accesul la alte programe si nu te lasa sa instalezi nimic nu am ce face va rog sa ma ajutati pentru ca, cu tatal meu nu ma pot intelege nimic va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi. Dai la Start si intra la Control Panel.Acolo o sa gasesti undeva optiunea Add/Remove programs sau daca il ai in romana Adauga/Sterge programe.Si intri acolo si cauti programul instalat de tatal tau si dai remove sau sterge. Sper ca m-ai inteles.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O facut bine ca tu instalezi nu mai tampenii de programe loate de pe net si virusate