| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva ce are pcu meu, adică e conectat la net (cu cablu) și netul nu merge, plus rulează incet, pornecs aplicațiile rapid (nu e problema cu HDD ca am ssd) dar rulează extrem de încet și unele aplicații dau crash...

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da un cscan cu un antivirus decent. Malwarebytes, Hitman Pro Trial.

| Ksksoao0000 a răspuns (pentru Wr3nch):

Tot la fel e ---____---

| Wr3nch a răspuns (pentru Ksksoao0000):

Atuci fa un scan cu Crystal disk. Daca iti zice ca hard-ul e ok reinstaleaza Windows. Daca tot asa e mergi la service.