| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Toate chestiile care imi vin in minte si le scriu intr-un AI generator sunt imagini unice?

Răspuns Câştigător
| Scorillo a răspuns:

Daca scrii imagini tu ar trebui sa stii ce este in capul din mintea ta!

4 răspunsuri:
| iderspor a răspuns:

Ce AI generator folosești? Am mai auzit de asta la cineva, dar nu am înțeles niciodată cum funcționează.

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru iderspor):

Cauta si tu pe google ''AI generator'' si sunt mai multe.Practic scrii o chestie random care iti vine tie in minte si AI-ul o sa iti dea chestia respectiva inrt-o imagine.Nu e 100% accurate, dar in mare parte e

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru iderspor):

Eu am cautat un cap imens de extraterestru cu ochi albastri intr-un oras apocaliptic si mi-a dat asta

https://imgur.com/a/cKfzGgQ