| hope2destiny a întrebat:

Tocmai mi-am instalat messenger 11, da` mi-am pierdut arhiva crying. stie cineva cum mi`o pot recupera? :-s

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Dai in urma calculatorul cu o zi, inainte sa-l instalezi
start>all programs>accessories>system tools>system restore, si selectezi de acolo o data anterioara

2 răspunsuri:
| eDDy a răspuns:

Salut,
Daca stii cum poti sa iti dai PC-ul inapoi cu cat timp vrei tu. Poti cu o zi cu doua zile depinde. Am auzit ca se poate si trebuie sa lucrezi din "Total Commander", toata lumea are accest program in PC. Sincer sa fiu nu am incercat nici o data, pentru ca nu am avut nevoie.
Succes, sper ca te-am ajutat.

| Andruza a răspuns:

Am pățit și eu la fel.
Nu cred că mai poți să faci nimic thinking