| anonim_4396 a întrebat:

Tot mereu mi se blocheaza mozilla. De ce? Indiferent pe ce site sunt...ca e google, ca e TPU, facebook sau oricare alt site...si blocheaza pentru cateva secunde si daca astept putin isi revine, dar deja e stresant cand se blocheaza din 5 in 5 minutestraight face virusi n-am ca tot mereu scanez sa vad si nimicstraight face si versiunea e (cred) cea mai noua. De instalat am tot instalat-o de nu stiu cate ori deci sotutia nu e sa dezinstalez si apoi sa instalez iar. Altceva?

4 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Si eu patesc la fel sin nu imi dau seama de cethinking Eu o mai am si ca browser dar am schimbat-o.Iti recomand ca daca o ai browser sa o schimbi si sa descarci google chrome ca e mult mai bun nu are virusi e mult mai performant si nu se blocheaza. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si Chrome, am si Explorer si am si Opera... dar nu pot sa renunt la Mozilla straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-mi te rog ce firma de net ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adresa mea de mess stanciuclaudiu_lucian. pentru orice intrebare de gen nu ezita