| Andrew_8561 a întrebat:

TPU! am nevoie de un BIG ajutor daca se poate, doar daca se poate.Acum cateva minute am instalat windowsul si :-s cand mi-a aparut crearea partitiilor,m-am grabit x_x si am dat la Local Disk D format x_x si la C la fel, am instalat windowsul in C, si acum mi-am pierdut o gramada de gbcrying eu stiu ca asa ceva e imposibil dar va intreb si p voi mai exista vreo sansa? sa recuperez D-ul? mersi de ajutor anyway!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand instalezi windowsul NU te mai grabesti! ...si deci, reinstaleaza sistemul de operare si fa partitionarea cum trebuie.
Succes!

| Andrew_8561 explică (pentru neluL):

Acum e facuta, odata ce am dat format la amand2 partitii e clean tot!

| neluL a răspuns (pentru Andrew_8561):

...si faci partitionarea cum trebuie.

| Gas a răspuns:

Descarca asta si incearca sa faci recuperare de date de pe D:

| DjYeti a răspuns:

Nope, nicio sansa. Doar sa descarci din nou datele in pc..singura solutie este aceasta. Data viitoare ai grija