| Yoyoo300 a întrebat:

TPU,am o mare problema. Mi-am pus parola la telefon ( cu model) si am uitat-o. Am incercat de prea multe ori si acum ca sa imi deblochez telefonul trebuie sa ma conectez cu gmail cred straight face. Pe google merge sa ma conectez, dar pe telefon imi zice ca am gresit parola sau numele de utilizator straight face. Ce pot sa fac? Vreau un raspuns URGENT, VA ROG MULT. :d
Dau funda.

4 răspunsuri:
| raduro1985 a răspuns:

Presupun ca vorbesti de Samsung. In principiu, nu adresa ta de gmail si parola ta ti le cere, ci pe cele care au fost memorate in telefon.

| Yoyoo300 explică (pentru raduro1985):

Pai le-am scris de cel putin 50 ori pe cele memorare in telefon. Am scris si id-ul, si contul de gmail si tot nu merge.

| raduro1985 a răspuns (pentru Yoyoo300):

Esti sigur ca e vorba de contul memorat in telefon la Android? Nu stiu cum scrii tu, dar incearca adresa completa de email ex. yoyoo300@gmail.com si parola ta. Daca esti convins ca pe astea le ai trecute in contul google pe telefon.

| stelutza200 a răspuns:

Buna,asa mi s-a intamplat si mie, la mine a pers contul gmail. Daca nu iti merge eu iti recomand sa te duci la un service specializat in asa ceva. Sper ca te-am ajutat!