| oanabuysomeweed a întrebat:

TPU...Am un card de memorie de 2. am pana acum 115 melodii,cand vreau sa fac poze scrie 'memorie insuficienta'.
De ce? Am memorie.Va rog ajutati-ma, dau funda si vot...

6 răspunsuri:
| 7Roby7 a răspuns:

Pentru ca nu mai ai memorie...Chiar daca scrie ca mai ai, nu mai ai. Exista anumitul "lag", care este un fel de bug care nu iti spune cat era de fapt anumita melodie.Chiar daca nu iti arata, memoria aceea s-a terminat, de aceea iti arata "Memorie Insuficienta".
Sper ca ti-am fost de folos.happy

| oanabuysomeweed explică (pentru 7Roby7):

Da.Dar am un card, ce sa facc?

| Alion a răspuns:

Poate ai telefonul setat sa salveze pozele in telefon si nu mai ai memorie libera in telefon... ce marca e?

| oanabuysomeweed explică (pentru Alion):

LG GS290 Cookie fresh.

| Ciciii a răspuns:

Buna,pai trebuie sa muti toate pozele si melodiile din telefon, in card. Sper ca te-am ajutat!
P.S asa mi s-a itamplat si mie:p

| Georgeboss1999 a răspuns:

Pai poate ai umplut memorie pentru imagini.