| BlackNinja2029 a întrebat:

TPU cum pornesc si eu Wirlees-ul pe laptop ca cand dau ca eu am o combinatie la laptop pentru Wirlees Cu Fn+F2 si cand dau combinatia aia imi apare ecranul negru mereu de ce da revine la normal cand apas a doua oara de ce dau funda cine ma ajuta sa pornesc Wirlees-ul

1 răspuns:
| razvanflorin a răspuns:

Ba da tu ai wirlees instalat? ca la varumio asa era si am luat wirlessu de pe un cd avea cd original si a mers dupa aia dai la internet conection sau ceva de genu si iti aparea colo ce adapter ai