| stefstefansteff123 a întrebat:

TPU, imi spuneți si mie cum fac cu un mixer, 6 boxe si o placa de sunet? Am cumpărat un mixer si nu știu cum sa fac cu el, placă de sunet și cele 6 boxe, vreun sfat? Nu am mai avut asa ceva. (le-am cumpărat de la magazin si a spus ca merge sa conectez toate boxele dar nu mi-a zis si la ce...)

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Mixerul combină semnale din diferite surse (mixează) aplicându-le etajului de putere (amplificator) La ăsta din urmă conectezi boxele!