| VreauMulteRaspunsuri a întrebat:

TPU urgenta! Stau la pc si dupa un sfert de ora aproximativ se stinge brusc. Il aprind si face la fel plssss sfaturi! Funda + vot

Răspuns Câştigător
| Diddiii a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. E de la curent, e slab curentul si faza pe care esti sau iti fura vecinu curentu. De obicei calculatorul cand nu are curent destul se stinge, incearca sa nu ai mai multe electronice bagate in priza si ai grija sa nu solicitezi calculatorul ca daca tu continui sa il aprinzi si el se stige poate ai "norocul" sa il strinci si in cel mai fericit caz sa iti sara siguranta de la priza in care e el bagat. Sper sa fi fost de ajutor. : )

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu alta sursa si curata coolerul de procesor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare asta o problema de Dragoste si sex?

| Larisssaa a răspuns:

Ce cauti la categoria asta? waiting

| VreauMulteRaspunsuri explică (pentru Larisssaa):

E cea mai cautata categorie.

| bartenderm a răspuns:

1. sursa
2. placa video
3. pasta procesor uscata se supraincalzeste si intra in protectie.
sfat, curata-l de praf, incearca cu o alta sursa si vezi pasta la procesor