| Mâncărici a întrebat:

Un laptop care sa se comporte binișor in gaming in jurul prețului de 2000lei?

6 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......inux-iron/ Acesta este cea mai buna alegere.

| Jipa95 a răspuns:

La 2000 lei iti faci un sistem pe piese de moare vecinu de ciuda, nu iti iei laptop care este o flasneta si se incinge dupa 30 minute de gaming +ca performantele sistemului comparativ cu laptopul este de pana la 5x mai ok.

| DAnc3 a răspuns (pentru Jipa95):

Si va mai trebui un monitor, o tastatura, boxe si probabil un mouse, iar atunci doar 1300-1400 de lei vor fi alocati pentru unitate.

| angemon500 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DDD0ZBBBM/

sper ca am fost de folos

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Uite ce laptop iti recomand eu in banii astia: http://bit.ly/1wtreNO

Configuratia e urmatoarea:

- procesor i5 de 1.7
- 4gb ram
- placa video Nvidia Ge Force 820 de 1gb

| Cosmin38384 a răspuns:

Mama ta