| GulDan a întrebat:

Unde gasesc si eu id de skype? sa ma imprietenesc pe skype cu persoane noi, fete...
Multumesc!

13 răspunsuri:
| BlondaFrumoasa a răspuns:

ID-uri de fete pe skype nu prea sa gasesc dar acum cu inchiderea yahoo messenger au inceput sa apara site-urile cu id-uri fete pe skype : www.id-fete-skype.blogspot.ro

| Haraga_Mihai_1995 a răspuns:

Poti cere skype ul utilizatorilor de pe TPUwinking

| ZeloMariaEcaterina a răspuns:

Pe mine pe skype ma cheama Miruna Costras. Cauta-ma

| tonyshowt a răspuns:

Id meu de skype t.tony

| carolinaerica88 a răspuns:

Buna! Ma dedic clientilor la web contra-cost doar pentru 6Euro / 30Min. Sunt fierbinte si adorabila :* Nu ai vrea sa ma vezi? :* Esti interesat? contacteaza-ma pe skype :carolinaerica88@yahoo.com

| Finutu_Finutu_2000 a răspuns:

Cat iubita vreau sa fie de o sama cu mie

| princesssexylove87 a răspuns:

Sunt disponibila pentru show la web.Cine doreste sa-mi fie client la web ma poate contacta la id-ul de mess angel_sexy_girl87 sau pe skype princess.sexylove. Nu insistati sa va dau gratis, pentru ca aveti ignor direct. Pup dulce :*

| Antonio00769 a răspuns (pentru princesssexylove87):

Aviz amatorilor, nu ii platiti acestei tipe pentru ca dupa ce faceti plata nu va raspunde asa ca nu dati banii pe prostii luati bomboane la copii?