| andryro a întrebat:

Unde gasesc si eu jocuri pentru telefoane touchscreen? aveti vreun link?

10 răspunsuri:
| JeRo a răspuns:

Intra pe www.mobile9.com este cel mai bun site pentru telefoane de ori ce tip acolo gasesti mi de jocur, programe si teme pentru telefoane mobile.
Sper sa-ti fi fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa spui tipul de telefon?
Iphone - itunes
Symbian - dotsis
Android - google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da touch din gura. ro laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti si cati ani ai?
eu stiu ca este la Orange telefoane cum vrei tu ca STIU DE LA O PRIETENA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.umnet.com

| bellare a răspuns:

Www.iaplicatii.com incearca aici

| jocurimobil a răspuns:

Http://www.jocurimobil.com aici gasesti jocuri si aplicatii pentru telefoane, androide si iphone.

| dezosteron a răspuns (pentru jocurimobil):

Am si eu un Allview si vrea jocui petru el

| v1ruSSuRO a răspuns:

Unde pot gasi si eu jocuri pentru telefoane cu touchscreen preferabil LG (am telefon LG GT505) va rog daca stiti cumva darius_solaris07/iulius.iulliuss

| andryro explică:

Am un Samsung Corby, pentru el vreau jocuri touchscreen... multumesc.