| andrey843 a întrebat:

Unde in calculator trebuie sa caut pentru a-mi gasi parola de la WI-FI? Daca am 10 mb pe luna internet pe telefon si intru pe net cu parola de la WI-FI imi din aia 10 mb sau am cat vreau eu timp pe internet?

7 răspunsuri:
| Dj7EdWarDD a răspuns:

De la ce operator ai internet?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola este setata pe router si o cere si la calc cind te conectezi, asa ca o cauti la setarila routerului. Cind te conectezi la alt internet WI-FI nu-ti ia din cei 10MB.

| andrey843 explică (pentru anonim_4396):

Cum adica daca ma conectez la alt internet? Deci daca imi bag parola de la WI-FI-ul meu pe telefon imi ia sau nu din cei 10 mb pe care ii am la abonament?

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrey843):

Nu

| rutanklan a răspuns:

Dai click pe iconita cu internet. Dreapta click pe reteaua wireless la care esti conectat. Apoi proprieties. La security tab bifezi casuta cu show caracters de la network security key.

| andrey843 explică:

Sunt pe Romtelecom.

| iomut a răspuns:

Salut Andrei! Ca sa ai codul pentru WI-FI trebuie sa ai modem Ruterr Wireless si pe modem sau pe cutie scrie codul. Sa-ti du un sfat: Nu da codul la nimeni. Funda daca ti-am fost de folos!