| lau1995 a întrebat:

Unde pot gasi laptopuri ieftine cu un procesor core 2 duo(Nu Second!)? Si daca as gasi si din Brasov ar fi perfect! Cine da cel mai bun raspuns primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
| kcara a răspuns:

Eu iti recomand sa il iei de la eMAG. www.emag.ro pentru ca ai transportul gratuit, garantie, si ai si preturile mult mai bune ca in alte magazine online. Si in plus este cel mai bun magazin online din Romania pe aria asta de IT.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GdX a răspuns:

Www.dc-shop.ro www.cell.ro cauti ce iti place;)

| nelbal a răspuns:

Foarte simplu pe http://laptopuri-ieftine-noi.blogspot.com/, site-ul este afilat la emag.ro si de aceea selecteaza foarte atent produsele sale, adica laptopuri ieftine si noi, pe deasupra gasesti si o gama foarte larga de oferte la laptopurile mai putin ieftine, sunt sigur ca ai sa gasesti ce-ti trebuie