| Betty18 a întrebat:

Uneori mi se restarteaza laptopul (Toshiba satellite) si apare A problem was detected in your windows…etc apare scris cu alb pe un fund albastru. De ce aceasta problema? Mi se pare ca doar cand vizionez filme in Vc Player…parca doar atunci se intampla. Eu pe net ma uit la filme si atunci nu se intampla nimic. Vreun virus sau c ear putea fi?

2 răspunsuri:
| Betty18 explică:

Ciprian laptopul meu duce. are destula putere...si nici nu e full de programe, jocuri filme...

| Sebastian11x1 a răspuns:

Posibil un virus, reinstaleaza windows