| frumusikgirl1 a întrebat:

URGENT! am o problema cu ipad-ul meu. Adica am intrat intr-o aplicatie noua si acum s-a blocat. NU mi s-a blocat niciodata, si faza este ca nu pot nici sa il sting sau sa ii fac ceva..nici nu se mai blocheaza! As fii foarte recunoscatoare daca oamenii care au in posesie, m-ar putea ajuta. scuzatimi categoria dar vreau un raspuns cat mai rapid.

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Il inchizi dupa care il deschizi iar si ai rezolvat.nu are cum sa nu se inchida.ai acolo butonul ala power button ala de sus din capul tabletei nu de pe fata.pe ala il tii apasat mai mult pina apare pe ecran acea sageata de care trebuie sa tragi. dupa la fel tii apasat pe acelasi buton pina se aprinde. daca nu merge atunci mergi la cineva care se pricepe. poti baga padul in modula la dfu mode ori sa deschzi tabla si sa deconectezi bateria si apoi sa o conectezi iar.dar sint sigur ca merge de la butotnul ala din cap.

| AdelinaSociu a răspuns (pentru vrelian):

Nu merge sa il inchid si nu stiu cum s-a deschis carcasa te rog ajuta-ma azi l-am primit e nou-nou

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| codax a răspuns:

Dai hard reset apesi pe butonul de power si de home simultan si ai faci hard reset