| DamaDePica a întrebat:

URGENT! Cum fac sa nu mai imi apara la necunoscuti casuta cu mesaje? Nu vreau sa primec mesajele nici in inbox nici la altele. Ma poate ajuta cineva? Va rog frumos. dau funda.

2 răspunsuri:
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Trebuie sa fie la setari ceva optiune cu blocare, sau cam asa ceva, doar de la setari poti face sa nu mai primesti mesajele si altele.
Sper ca te-am ajutat! happy

| DamaDePica explică (pentru N1GHTMAR3):

Am cautat...nu gasesc nici unde, la alte persoane nu apare aceea casuta cu mesaje si le-am intrebat cum au facut sa nu mai apara si ele mi-au raspuns simplu"Nu stiu."