| eDDy a întrebat:

Va rog MULT expicatimi babeste. Dau funda pentru un raspuns bun. Am un xbox360 slim modat si vreau sa ma joc si eu online. Am auzit ca e nevoie de un router wireless pentru a te putea juca online, si de cont premium. Acum problema e daca e adevarat ce am zis eu mai sus si daca da de unde pot cumpara si eu premium pentru xbox dar nu cu card. n-am card.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca ai xbox-ul modat nu poti juca online, doar la ps3 merge online daca e modat si daca nu e tot merge.