| michele a întrebat:

Va rog sa mi raspundeti la intrebare a asta: am visat azinoapte ca eram insarcinata in prima luna si am mers la doctor sa mi faca un control...si parca eram pe scaun si asteptam si mi era foarte frica si cand m am dezbracat eram patata cu sange

Răspuns Câştigător
| ovidiuionita a răspuns:

Salut.
Nu putem raspunde la intrebare atat timp cat nu ai pus una.
Daca te referi la ce inseamna visul tau, eu spun sa-l lasi in taramul viselor si sa nu dai importanta.
Daca tu consideri ca ar fi fost un cosmar, a fost probabil din cauza presiunii pe piept in timpul somnului, daca dormi pe abdomen.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca daca visele au un inteles, si probabil ca unele au, atunci doar cel ce viseaza isi poate da seama ce inseamna.