| SICAFLORIN a întrebat:

Va rog sa raspundeti la urmatoarea intrebare:
As vrea sa cumpar un PS3 dar nu stiu sigur daca toate cablurile de la el merge la televizorul meu, este cam vechi si nu este LCD sau LED. Deci are 3 mufe : S-video, audio, video si o mufa pentru casti ( nu sunt in culori rosu, galben, alb - cum este la alte televizoare ). Dar in spatele televizorului mai este o mufa rotunda pe care scrie CABLE. Deci vreau sa stiu daca PS3 merge la televizorul meu! Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS3-ul vine in cutie cu un cablu AV (galben-rosu-alb), care merg cu aproape toate televizoarele. Iar daca ai unul vechi, trebuie sa ai si EuroScart. PS3-ul vine in cutie si cu un adaptor din [galben-rosu-alb] un EuroScart, deci nu ar trebui sa fie probleme. Daca mai ai nelamuriri, id-ul de mess este mihutz98, dar te rog eu frumos sa nu discutam despre altceva, poti sa-mi trimiti si poze cu spatele TV-ului daca vrei, am tot timpul din lume.

| SICAFLORIN explică (pentru anonim_4396):

Deci ar trebui sa mearga la TV-ul meu. Mersi boss.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SICAFLORIN):

Cu placere, Funda?

7 răspunsuri:
| hotnews a răspuns:

Ca sa ai calitate maxima cumpara un lcd nimic nu se compara cu un televizor de 1 metru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hotnews):

Ce rost mai are sa cumpere alt TV daca acela e bun si functionabil.

| Cosmin99_8616 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deoarece un tv lcd, led are mufa hdmi(iti trebuie cablu hdmi) pentru a vedea hd! Deci e mai convenabil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin99_8616):

Stiu si eu dar HD nu prea ma pasioneaza. Degeaba ai un T v mic cu HD. Daca unul mare cat casa atunci profiti de HD. Pe TV mic nu prea se vede.