| Girly97 a întrebat:

Voua vi se pare folositoare functia "Nightlight" de pe Windows 10? A incercat-o cineva?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Da, intainte sa fie disponibila pe windows 10, folosea f.lux. Este foarte folositor, mai ales ca eu unul pe timpul zilei nu stau prea mult la PC...intru mai mult noaptea. In loc sa fie lumina albastra, se face o lumina mai galbuie, care iti face ochiul sa fie mai confortabil cand se uita la monitor.
Ai functia asta si pe telefon, se numeste 'Night mode' si face acelasi lucru.

| Girly97 explică (pentru TrustMeIKnow):

Multumesc, am sa o folosesc de acum pentru ca am auzit la stiri ca lumina albastra emisa de aparate ne pot tine treji noaptea.

1 răspuns: