| DarkStarGW a întrebat:

Vreau eu sa stiu cum scot: "write protected" de pe un flash Kingston DataTraveler 100 G3 32GB. Daca a mai patit cineva asta si are idee de vreo rezolvare, am cautat pe net, si am incercat 10-15 metode diferite si nici una nu merge -.-

Răspuns Câştigător
| DarkStarGW explică (pentru K0sti):

Prima metoda am mai incercat-o si la mine si la alte 3 calculatoare, iar acel programel nici macar nu-mi gaseste USB-ul sad

| K0sti a răspuns (pentru DarkStarGW):

Atunci e busit, din pacate!

| DarkStarGW explică (pentru K0sti):

Crap sad, poate mi-l iau aia la garantie laughing

| K0sti a răspuns (pentru DarkStarGW):

Da, ai sanse, daca mai e in garantie! Bafta!

| DarkStarGW explică (pentru K0sti):

Este, multumesc mult de ajutor big grin

| K0sti a răspuns (pentru DarkStarGW):

Pentru putin!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la proprietatile device-ului tau, adica stick-ul -> HardwareTab -> selecteaza device-ul tau, adica stick-ul. -> properties->Policies, si ai 2 optiuni aici, cand bifezi una, sau dand dublu click pe ea, apoi a 2-a, dupa dai apply and ok. scoti stick-ul si il reintroduci, zi-mi daca iti merge, cica. ar merge doar PE ACEL COMPUTER, pe restul trebuie sa faci. idem.

| DarkStarGW explică (pentru anonim_4396):

Am incercat deja asta de vreo 5 ori sad