| NoName0206 a întrebat:

Vreau pareri despre FUJIFILM FINEPIX S2950 din partea ceor care il detin. E un aparat bun? Si vreau poze facute cu acest aparat. FUNDA! (sa nu fie de pe net, ci facute de voi)

1 răspuns:
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut`. Da este un aparat un bun ca un prieten de al meu folosea un aparat ca FUJIFILM FINEPIX S2950. Scuze dar n-am nici o poza. Crede-ma face super poze doar ca poti incerca si alte modele de FUJI. ca oricum este o firma buna `. Salut big grin