| Gheorghiu_Clement_1993 a întrebat:

Vreau sa achizitionez o placa video nVIDIA 610gt ddr3, si eu am acum placa si ramii ddr2, ar fi vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Romb3r a răspuns:

Daca vrei sa-ti inlocuieste placa video curenta cu 630, nu va fi nicio problema.N-are lagatura RAM-ul cu placa video.Nu conteaza ca unu e DDR3 si altu DDR2.

| Hareu_Vladut_1990 a răspuns (pentru Romb3r):

Si clar ca e mai bun DDR3 pentru ca e mai evoluat desii nu va functiona la putere maxica doatorita placii de baza ddr2

| veselie a răspuns (pentru Hareu_Vladut_1990):

Du-te si mai informeaza-te inainte sa dai informatii false aici.

| Hareu_Vladut_1990 a răspuns (pentru veselie):

Baiatu du-te si fa nani cand o sa stii tu cate stiu eu mai baga-te in seama ok?

| Romb3r a răspuns (pentru Hareu_Vladut_1990):

N-are nicio treaba placa de baza cu placa video, nene.Eu am placa video DDR3 pe placa de baza DDR2 si n-am nicio problema.Am jucat cam tot ce se putea juca pe placa mea video.

| Hareu_Vladut_1990 a răspuns (pentru Romb3r):

Bai omule nu te mai baga in seama da? Am zis ca nu merge placa video ddr3 la performanta maxima pe o placa de baza ddr2. eu cred ca tu ori ai 8-10 ani ori ai peste 15 si esti prost...

| Romb3r a răspuns (pentru Hareu_Vladut_1990):

Arata-mi un singur site de incredere unde sa scrie asta si te cred.Si nu trebuie sa ai 40 de ani sa stii ce-i aia placa video si placa de baza, OK?

| Hareu_Vladut_1990 a răspuns (pentru Romb3r):

Ok daca tactu e asa de destept de ce nu a stiut la 5 ani ce-i aia? nu stie nici acu asa ca fa bine si taci din gura nu te mai da interesant ca dai dovada ca esti prost

| Romb3r a răspuns (pentru Hareu_Vladut_1990):

Vii si doar ma insulti? Ce argumente ai? Si n-am spus ca taica-meu stie ce-i aia placa video.Am spus ca nu-ti trebuie facultate sa stii niste lucruri fundamentale.