| MortanGeorge a întrebat:

Vreau sa imi cumpar ceasul Pebble. A cumparat cineva de pe site-ul lor? Trebuie sa mai platesc ceva in afara de cei 150$?

Răspuns Câştigător
| Electro622 a răspuns:

Eu am pebble steel smartwatch, l-am comandat de pe site...ma rog, versiunea steel e 250 $ dar nu e o diferenta.
Si nu, nu trebuie sa platesti ceva in plus (poti alege transportul gratis) sau transportul cu o suprataxa de 25$ si iti vine in 2-3 zile, cu cel gratuit 2-3 saptamanii...Acum,faci cum vrei...succes happy

| MortanGeorge explică (pentru Electro622):

Mi-i l-am cumpărat de ceva timp (l-am luat pe cel cu brățara de silicon deoarece nu suport ceasurile cu brățara metalică) si a mai trebuit sa plătesc niște taxe vamale pe lângă cei 25$ in plus pentru a-l livra mai repede + ceasul a fost livrat in aproximativ o săptămana si jumătate, nu 2-3 zile cum scriau ei acolo

| Electro622 a răspuns (pentru MortanGeorge):

Mda...stiu,eu l-am comandat sa mi-l aduca in Spania si dupa in Romania,si acolo tot asa mi-l oprise la vama,dar uitasem pe moment cand ti-am dat raspunsul, dar cred ca a meritat asteptarea happy
Oricum, sa stii ca acela cu bratara metalica vine cu una din peiele care e foarte comoda la inceput si numai daca vrei o poti schimba cu cea din metal (vin in acelasi pachet), si cea din metal nu se simte pe mana, eu credeam ca ma ciupeste inainte sa o pun, dar e in regula, e comoda si nu ma jeneaza...dar daca vorbim de soft e total acelasi lucru cu acela din silicon happy

3 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Presupun ca taxa de transport